Website Last updated on Sun 20/09/2020 1:56 AM (GMT -04:00)

  
Timezone =

Rugby Union

Sunday, 20th September

New Zealand Mitre 10 Cup
Auckland v Wellington
ST: 00:35
Heineken Champions Cup - Quarter Final
Toulouse v Ulster
ST: 07:30
European Challenge Cup - Quarter Final
Leicester Tigers v Castres
ST: 10:00
Heineken Champions Cup - Quarter Final
Exeter Chiefs v Northampton Saints
ST: 12:30

Monday, 21st September

English Premiership Rugby Cup - FINAL
Sale Sharks v Harlequins
ST: 14:45

Thursday, 24th September

French PRO D2 - Round 4
Béziers v Grenoble
ST: 14:45

Friday, 25th September

New Zealand Mitre 10 Cup
Wellington v Bay of Plenty
ST: 03:05
European Challenge Cup - Semi Final
Bristol Bears v Bordeaux Bègles
ST: 14:45
New Zealand Mitre 10 Cup
Tasman v Waikato
ST: 22:05

Saturday, 26th September

New Zealand Mitre 10 Cup
Southland v North Harbour
ST: 00:35
New Zealand Mitre 10 Cup
Hawkes Bay v Canterbury
ST: 03:05
Heineken Champions Cup - Semi Final
Racing 92 v Saracens
ST: 08:00
Heineken Champions Cup - Semi Final
** T.B.D. **
ST: 10:30
Rugby Union Friendly (M) - Super Fan Saturday
Blue Bulls v Sharks
ST: 10:30
Rugby Union Friendly (M) - Super Fan Saturday
Lions v Stormers
ST: 13:00
European Challenge Cup - Semi Final
** T.B.D. ** v Leicester Tigers
ST: 15:00
French PRO D2 - Round 4
Colomiers v Mont-de-Marsan
ST: 15:00
New Zealand Mitre 10 Cup
Taranaki v Otago
ST: 21:05
New Zealand Mitre 10 Cup
Auckland v Manawatu
ST: 21:05
New Zealand Mitre 10 Cup
Counties Manukau v Northland
ST: 23:35

Friday, 2nd October

French TOP 14 - Round 3
Stade Français v Bayonne
ST: 14:45

Saturday, 3rd October

French TOP 14 - Round 3
Lyon v Bordeaux Bègles
ST: 09:15

Sunday, 4th October

French TOP 14 - Round 3
Toulouse v Toulon
ST: 15:00

Saturday, 24th October

European Six Nations (M) - Round 4
Ireland v Italy
ST: 09:15

Saturday, 31st October

European Six Nations (M) - Round 5
Wales v Scotland
ST: 10:15
European Six Nations (M) - Round 5
Italy v England
ST: 12:45
European Six Nations (M) - Round 5
France v Ireland
ST: 16:00

Friday, 13th November

Autumn Nations Cup - Group A, Round 1
Ireland v Wales
ST: 14:00

Saturday, 14th November

Autumn Nations Cup - Group B, Round 1
Italy v Scotland
ST: 07:45
Autumn Nations Cup - Group A, Round 1
England v Georgia
ST: 10:00

Saturday, 21st November

Autumn Nations Cup - Group B, Round 2
Italy v Fiji
ST: 07:45
Autumn Nations Cup - Group A, Round 2
England v Ireland
ST: 10:00
Autumn Nations Cup - Group A, Round 2
Wales v Georgia
ST: 12:15

Sunday, 22nd November

Autumn Nations Cup - Group B, Round 2
Scotland v France
ST: 10:00

Saturday, 28th November

Autumn Nations Cup - Group B, Round 3
Scotland v Fiji
ST: 08:45
Autumn Nations Cup - Group A, Round 3
Wales v England
ST: 11:00
Autumn Nations Cup - Group B, Round 3
France v Italy
ST: 15:00

Sunday, 29th November

Autumn Nations Cup - Group A, Round 3
Ireland v Georgia
ST: 09:00
    

L.J.'s LIVE Football on Satellite TV. LiveOnSat.com. LJ-Sport.com. All Rights Reserved. Copyright (c) 1997 - 2020